SPRAWL
Well-Known Member
Tournament Results
73
Guaranteed Places
Guaranteed Places
Guaranteed Places
Guaranteed Places
Guaranteed Places
Guaranteed Places
Guaranteed Places
Guaranteed Places
73
Guaranteed Places
- 1st Place - Christian Castillo of Valient College Prep
- 2nd Place - Racer Uhler of Camp Verde
- 3rd Place - Zemira Wilhelm of Show Low
- 4th Place - Landon Ward of Willcox
- 5th Place - Jake Wood of Desert Ridge
- 6th Place - Evan Soliz of Kyrene
- Christian Castillo (Valient College Prep) 25-5, 7th. over Racer Uhler (Camp Verde) 36-4, 6th. (Fall 2:48)
- Zemira Wilhelm (Show Low) 35-5, 6th. over Landon Ward (Willcox) 18-4, 7th. (Fall 2:14)
- Jake Wood (Desert Ridge) 20-6, 7th. over Evan Soliz (Kyrene) 13-3, 6th. (Dec 8-1)
Guaranteed Places
- 1st Place - Breck Williams of Show Low
- 2nd Place - Daniel Guerrero of Anza Trail
- 3rd Place - Ivan (Von) Fenn of Mountain Sky
- 4th Place - Karlee Brooks of Valient College Prep
- 5th Place - Gunner Farnes of Casteel
- 6th Place - Ayden Fimbres of Willcox
- Breck Williams (Show Low) 36-0, 7th. over Daniel Guerrero (Anza Trail) 20-2, 7th. (Dec 4-2)
- Ivan (Von) Fenn (Mountain Sky) 27-8, 8th. over Karlee Brooks (Valient College Prep) 24-8, 7th. (Dec 4-0)
- Gunner Farnes (Casteel) 20-10, 7th. over Ayden Fimbres (Willcox) 19-6, 7th. (Dec 4-3)
Guaranteed Places
- 1st Place - Noah Torres of Morenci
- 2nd Place - Damian Moreno of Somerton
- 3rd Place - Pedro Mendoza of Anza Trail
- 4th Place - Mitchell Jones of South Valley
- 5th Place - Angel Casillas of Camp Verde
- 6th Place - Sophia Smith of Mountain Vista
- Noah Torres (Morenci) 30-3, 7th. over Damian Moreno (Somerton) 42-2, . (Dec 8-3)
- Pedro Mendoza (Anza Trail) 17-8, 6th. over Mitchell Jones (South Valley) 15-4, 8th. (Dec 2-1)
- Angel Casillas (Camp Verde) 23-9, 7th. over Sophia Smith (Mountain Vista) 26-14, 6th. (Fall 4:37)
Guaranteed Places
- 1st Place - Brody Townsend of Camp Verde
- 2nd Place - Miguel Dehoyos of Valient College Prep
- 3rd Place - Michael Trujillo of Hillcrest
- 4th Place - Anthony Escalera of Sinagua
- 5th Place - David Valenzuela of Highland
- 6th Place - Kinnly Colwell of Blue Ridge
- Brody Townsend (Camp Verde) 30-1, 8th. over Miguel Dehoyos (Valient College Prep) 27-8, 7th. (Dec 3-2)
- Michael Trujillo (Hillcrest) 20-9, 8th. over Anthony Escalera (Sinagua) 33-5, 8th. (TF-1.5 5:00 (17-2))
- David Valenzuela (Highland) 29-8, 7th. over Kinnly Colwell (Blue Ridge) 14-6, 8th. (Dec 9-5)
Guaranteed Places
- 1st Place - James Armstrong of Sierra
- 2nd Place - Xavier Castillo of Valient College Prep
- 3rd Place - Troy Garrick of Wilson
- 4th Place - Gabe Pacheco of Desert Ridge
- 5th Place - Joseph Rodriguez of Kayenta
- 6th Place - Ashton Butler of Highland
- James Armstrong (Sierra) 11-0, 8th. over Xavier Castillo (Valient College Prep) 26-8, 7th. (Dec 4-3)
- Troy Garrick (Wilson) 10-1, 8th. over Gabe Pacheco (Desert Ridge) 25-5, 7th. (Fall 0:55)
- Joseph Rodriguez (Kayenta) 28-2, 7th. over Ashton Butler (Highland) 13-7, 8th. (Fall 2:39)
Guaranteed Places
- 1st Place - Adrian Meza of Valient College Prep
- 2nd Place - John Provencio of Morenci
- 3rd Place - Jordan Beauvais of Hillcrest
- 4th Place - Ethan Zepeda of Camp Verde
- 5th Place - Matthew Curley of Kayenta
- 6th Place - Colten Tyra of Benson
- Adrian Meza (Valient College Prep) 30-5, 7th. over John Provencio (Morenci) 18-2, 7th. (MD 12-4)
- Jordan Beauvais (Hillcrest) 52-8, 7th. over Ethan Zepeda (Camp Verde) 23-9, 8th. (Dec 8-2)
- Matthew Curley (Kayenta) 21-3, 8th. over Colten Tyra (Benson) 8-6, 8th. (Fall 2:09)
Guaranteed Places
- 1st Place - Solomon Lucero of Morenci
- 2nd Place - Dominic Fimbres of Valient College Prep
- 3rd Place - J.J. Diaz of Flowing Wells
- 4th Place - Isreal Ibarra of Eloy
- 5th Place - James Duran of Heritage
- 6th Place - Damien Rios of Safford
- Solomon Lucero (Morenci) 25-3, 8th. over Dominic Fimbres (Valient College Prep) 19-9, 8th. (Fall 4:08)
- J.J. Diaz (Flowing Wells) 5-1, 8th. over Isreal Ibarra (Eloy) 35-4, 6th. (Dec 12-8)
- James Duran (Heritage) 14-8, 8th. over Damien Rios (Safford) 23-10, 7th. (Dec 8-6)
Guaranteed Places
- 1st Place - Kyler Larkin of Valient College Prep
- 2nd Place - Christian Rivera of Lauffer
- 3rd Place - Kai Miller of Cottonwood
- 4th Place - Kash Macumber of Willcox
- 5th Place - JT Richardson of St. Johns
- 6th Place - Diego McAdam of Centennial
- Kyler Larkin (Valient College Prep) 30-5, 7th. over Christian Rivera (Lauffer) 20-3, 8th. (Dec 7-2)
- Kai Miller (Cottonwood) 40-6, 8th. over Kash Macumber (Willcox) 27-8, 7th. (Fall 4:03)
- JT Richardson (St. Johns) 31-4, . over Diego McAdam (Centennial) 17-3, 8th. (Fall 3:54)