106
Guaranteed Places
Guaranteed Places
Guaranteed Places
Guaranteed Places
Guaranteed Places
Guaranteed Places
Guaranteed Places
Guaranteed Places
- 1st Place - Kale Riggs of Poston Butte
- 2nd Place - Elijah Romero of Youngker HS
- 3rd Place - Josue Zamudio-Aguilar of Lake Havasu
- 4th Place - BRYAN GARCIA of Coolidge
- Kale Riggs (Poston Butte) 12-1, Jr. over Elijah Romero (Youngker HS) 1-1, So. (Dec 7-6)
- Josue Zamudio-Aguilar (Lake Havasu) 3-1, Fr. over BRYAN GARCIA (Coolidge) 2-2, Fr. (Fall 0:00)
Guaranteed Places
- 1st Place - Sebastian Rochin of Arizona College Prep
- 2nd Place - Brendon Berny of Poston Butte
- 3rd Place - Marcus Nelson of Fountain Hills
- 4th Place - Elias Valenzuela of Peoria
- Sebastian Rochin (Arizona College Prep) 6-0, Jr. over Brendon Berny (Poston Butte) 10-2, Fr. (Fall 1:06)
- Marcus Nelson (Fountain Hills) 3-1, Jr. over Elias Valenzuela (Peoria) 2-2, So. (Fall 0:00)
Guaranteed Places
- 1st Place - O`Conner Vega of Peoria
- 2nd Place - Nate Huffman of Arizona College Prep
- 3rd Place - Jacob Gonzalez of Poston Butte
- 4th Place - Easton Jones of Yuma Catholic
- O`Conner Vega (Peoria) 9-0, Sr. over Nate Huffman (Arizona College Prep) 6-1, So. (Fall 4:30)
- Jacob Gonzalez (Poston Butte) 7-3, So. over Easton Jones (Yuma Catholic) 7-2, Fr. (Fall 0:00)
Guaranteed Places
- 1st Place - Issaac Castro of Peoria
- 2nd Place - Shane Landis-Ku of Poston Butte
- 3rd Place - Ethan Pullifrone of Cactus Shadows
- 4th Place - Brandon Santos of Youngker HS
- Issaac Castro (Peoria) 5-0, Jr. over Shane Landis-Ku (Poston Butte) 9-2, Sr. (Fall 3:33)
- Ethan Pullifrone (Cactus Shadows) 3-1, Sr. over Brandon Santos (Youngker HS) 1-2, Sr. (MD 11-1)
Guaranteed Places
- 1st Place - Armando Valencia of Peoria
- 2nd Place - Brandon Herzog of Cactus Shadows
- 3rd Place - Daniel Rodriguez of Wickenburg
- 4th Place - Devon Deupree of Yuma Catholic
- Armando Valencia (Peoria) 9-0, Jr. over Brandon Herzog (Cactus Shadows) 2-1, So. (Fall 5:08)
- Daniel Rodriguez (Wickenburg) 3-1, Jr. over Devon Deupree (Yuma Catholic) 6-3, So. (Fall 0:00)
Guaranteed Places
- 1st Place - Aden Cain of Yuma Catholic
- 2nd Place - Corbin Hulbert of Northwest Christian HS
- 3rd Place - Sergio Martinez Chavez of Peoria
- 4th Place - Alex Contreras of Moon Valley
- Aden Cain (Yuma Catholic) 3-0, Jr. over Corbin Hulbert (Northwest Christian HS) 2-1, Sr. (Dec 6-4)
- Sergio Martinez Chavez (Peoria) 6-1, Fr. over Alex Contreras (Moon Valley) 2-2, So. (Dec 3-1)
Guaranteed Places
- 1st Place - Gregory Nelson of Peoria
- 2nd Place - Jordan Sanchez of Poston Butte
- 3rd Place - Tevon Mellor of Yuma Catholic
- 4th Place - Curtis Wilkerson of Arizona College Prep
- Gregory Nelson (Peoria) 8-1, Sr. over Jordan Sanchez (Poston Butte) 10-1, Jr. (MD 13-4)
- Tevon Mellor (Yuma Catholic) 8-1, Fr. over Curtis Wilkerson (Arizona College Prep) 6-2, Sr. (Dec 5-2)