Top of Form
Returning 2019 state placers
D4-106
D4-132
Returning 2019 state placers
D4-106
- 1st Place - Gilbert Rodriguez of San Manuel
- 2nd Place - Austin Doom of Wickenburg
- 3rd Place -
- 4th Place - Keene Todacheene of Camp Verde
- 5th Place - Marcus Morales of Morenci
- 6th Place - OGLE BRYANT of Santa Cruz Valley
- 1st Place -
- 2nd Place - Dominic Mastroianni of Fountain Hills
- 3rd Place - Boaz Bastrus of St. Johns
- 4th Place - Calvin Dunning of Morenci
- 5th Place - Gabe Fuentes of Willcox
- 6th Place - Joaquin Jimenez of Santa Cruz Valley
- 1st Place -
- 2nd Place -
- 3rd Place -
- 4th Place - Tanner Crosby of St. Johns
- 5th Place -
- 6th Place - Seth Durbin of Globe
- 1st Place - Korben Uhler of Camp Verde
- 2nd Place - Dylan Workman of Round Valley
- 3rd Place - Seth Reidhead of Mogollon
- 4th Place - Ruben (Tito) Casillas of Morenci
- 5th Place - Kelby Flowers of Willcox
- 6th Place -
D4-132
- 1st Place - Anthony Tinghitella of Camp Verde
- 2nd Place - Kaiden Smith of St. Johns
- 3rd Place -
- 4th Place - Timmy Porter of Mogollon
- 5th Place -
- 6th Place -
- 1st Place -
- 2nd Place - Cameron Baldwin of Joseph City
- 3rd Place - Tate Grote of Wickenburg
- 4th Place -
- 5th Place -
- 6th Place - Marc Irigoyen of Round Valley
- 1st Place - Nicholas Steele of San Pasqual
- 1st Place – Hayden Gracia of Page
- 2nd Place - Jake Borneman of Arizona Lutheran
- 3rd Place - DAVID ENS of Benson
- 4th Place - Mark Roybal of Morenci
- 1st Place - Brandon Garcia of Arizona Lutheran
- 2nd Place - OGLE HUNTER of Santa Cruz Valley
- 3rd Place -
- 4th Place -
- 5th Place - KYLER CURTIS of Benson
- 6th Place -
- 1st Place - Andres Jimenez of Santa Cruz Valley
- 2nd Place - Michael Densmore of Winslow
- 3rd Place - Colter Hogle of Round Valley
- 4th Place - Gavin Davis of Arizona Lutheran
- 5th Place - Brennon Hughes of Pima
- 6th Place - Chase Jarvis of St. Johns
- 1st Place -
- 2nd Place - Conrad Brady of Camp Verde
- 3rd Place -
- 4th Place - Leyton Kauffman of Fountain Hills
- 5th Place - Jad Mazboudi of Az College Prep
- 6th Place - Don Tisdale of Odyssey Institute
- 1st Place -
- 2nd Place -
- 3rd Place -
- 4th Place -
- 5th Place -
- 6th Place -
- 1st Place - Clayson Goodwin of Benson
- 2nd Place -
- 3rd Place -
- 4th Place -
- 5th Place - Caiden Hall of Willcox
- 6th Place -
- 1st Place -
- 2nd Place - Calvert Tsosie of Pinon
- 3rd Place -
- 4th Place - Derek Henderson of Northwest Christian
- 5th Place - Gauge Bryce of Thatcher
- 6th Place -
- 1st Place -
- 2nd Place - John Pina of Odyssey Institute
- 3rd Place -
- 4th Place - Dominick Sahhar of Northwest Christian
- 5th Place - Quinten Mack of Thatcher
- 6th Place -