SPRAWL
Well-Known Member
Tournament Results
108
Guaranteed Places
Guaranteed Places
Guaranteed Places
Guaranteed Places
Guaranteed Places
Guaranteed Places
Guaranteed Places
Guaranteed Places
Guaranteed Places
Guaranteed Places
108
Guaranteed Places
- 1st Place - Chase Sorenson of Blue Ridge
- 2nd Place - Javier Duran of Cesar Chavez
- 3rd Place - Brandon Lee of Flowing Wells
- 4th Place - Parker Cirone of Horizon
- 5th Place - Tyler Allison of Cienega
- 6th Place - Nathan Gunder of Campo Verde
- Chase Sorenson (Blue Ridge) 11-2, Jr. over Javier Duran (Cesar Chavez) 28-4, Jr. (Fall 2:56)
- Brandon Lee (Flowing Wells) 36-9, Sr. over Parker Cirone (Horizon) 16-11, Fr. (Dec 5-4)
- Tyler Allison (Cienega) 10-11, Fr. over Nathan Gunder (Campo Verde) 3-3, So. (Fall 2:59)
Guaranteed Places
- 1st Place - Dyson Navarro of Blue Ridge
- 2nd Place - Gabriel Castillo of Walden Grove
- 3rd Place - Xander Terrian of Campo Verde
- 4th Place - Ayden Navarro of Gila Ridge
- 5th Place - Kristopher Sanchez of Cesar Chavez
- 6th Place - Luis Hernandez of Desert View
- Dyson Navarro (Blue Ridge) 41-14, Jr. over Gabriel Castillo (Walden Grove) 25-13, Sr. (Dec 4-3)
- Xander Terrian (Campo Verde) 18-12, Fr. over Ayden Navarro (Gila Ridge) 13-10, Fr. (Dec 6-2)
- Kristopher Sanchez (Cesar Chavez) 18-10, Jr. over Luis Hernandez (Desert View) 2-3, Fr. (For.)
Guaranteed Places
- 1st Place - Andres Avelar of Cesar Chavez
- 2nd Place - Gilbert Rodriguez of San Manuel
- 3rd Place - Damond Lujan of Pueblo
- 4th Place - Jake Dunham of Campo Verde
- 5th Place - Sergio Ochotorena of Desert View
- 6th Place - Cole Hickey of Cienega
- Andres Avelar (Cesar Chavez) 16-2, . over Gilbert Rodriguez (San Manuel) 47-2, So. (TB-1 8-5)
- Damond Lujan (Pueblo) 8-3, Sr. over Jake Dunham (Campo Verde) 23-13, So. (Fall 1:56)
- Sergio Ochotorena (Desert View) 42-16, Sr. over Cole Hickey (Cienega) 25-10, So. (Fall 1:20)
Guaranteed Places
- 1st Place - Owen Berry of Walden Grove
- 2nd Place - Julian Rodriguez of San Manuel
- 3rd Place - Trey Trejo of Canyon Del Oro
- 4th Place - Joe Misitano of Campo Verde
- 5th Place - Jericho Verduzco of Sahuaro
- 6th Place - Edwardo Duran of Cesar Chavez
- Owen Berry (Walden Grove) 43-1, Jr. over Julian Rodriguez (San Manuel) 30-11, Sr. (Fall 3:48)
- Trey Trejo (Canyon Del Oro) 36-9, Jr. over Joe Misitano (Campo Verde) 11-7, Fr. (Dec 6-1)
- Jericho Verduzco (Sahuaro) 18-11, Jr. over Edwardo Duran (Cesar Chavez) 8-7, Sr. (Inj. 2:40)
Guaranteed Places
- 1st Place - Diego Guerrero of Walden Grove
- 2nd Place - George Poland of Cesar Chavez
- 3rd Place - Alex Maxson of Horizon
- 4th Place - Mason Comer of Canyon Del Oro
- 5th Place - Lance Allen of Gila Ridge
- 6th Place - Gabriel Arguello of Salpointe Catholic
- Diego Guerrero (Walden Grove) 44-2, Sr. over George Poland (Cesar Chavez) 31-4, Sr. (Fall 1:56)
- Alex Maxson (Horizon) 18-6, Sr. over Mason Comer (Canyon Del Oro) 34-15, Jr. (Dec 7-0)
- Lance Allen (Gila Ridge) 25-16, Jr. over Gabriel Arguello (Salpointe Catholic) 20-23, Jr. (Dec 4-2)
Guaranteed Places
- 1st Place - Carlos Ramos of Walden Grove
- 2nd Place - Adrian Cruz of Cesar Chavez
- 3rd Place - Rene Garcia of Canyon Del Oro
- 4th Place - George Sipie of Pueblo
- 5th Place - Jason Hill of Cienega
- 6th Place - Isaac Varela of Douglas
- Carlos Ramos (Walden Grove) 34-8, Sr. over Adrian Cruz (Cesar Chavez) 25-9, Sr. (Dec 3-1)
- Rene Garcia (Canyon Del Oro) 39-13, Jr. over George Sipie (Pueblo) 25-10, Sr. (Dec 2-1)
- Jason Hill (Cienega) 35-11, Jr. over Isaac Varela (Douglas) 10-5, Jr. (Fall 4:41)
Guaranteed Places
- 1st Place - Evan Killgore of Walden Grove
- 2nd Place - Carlo Castagnaro of Cienega
- 3rd Place - Giovanni Meza of Cesar Chavez
- 4th Place - Alex Young of Horizon
- 5th Place - Austin Pitts of Canyon Del Oro
- 6th Place - Dylan Bluth of Catalina Foothills
- Evan Killgore (Walden Grove) 43-2, Sr. over Carlo Castagnaro (Cienega) 30-4, Jr. (Dec 8-5)
- Giovanni Meza (Cesar Chavez) 31-6, . over Alex Young (Horizon) 25-8, Jr. (Dec 9-3)
- Austin Pitts (Canyon Del Oro) 39-12, So. over Dylan Bluth (Catalina Foothills) 27-17, Sr. (Dec 7-6)
Guaranteed Places
- 1st Place - Samuel Hernandez of Cesar Chavez
- 2nd Place - Alex Klemm of Empire
- 3rd Place - Aiden Keith of Salpointe Catholic
- 4th Place - Jonathan Lopez of Desert View
- 5th Place - Caden Calloway of Campo Verde
- 6th Place - Hector Mendoza of Walden Grove
- Samuel Hernandez (Cesar Chavez) 32-6, . over Alex Klemm (Empire) 13-4, So. (Fall 2:28)
- Aiden Keith (Salpointe Catholic) 32-13, Sr. over Jonathan Lopez (Desert View) 46-12, Sr. (Fall 2:19)
- Caden Calloway (Campo Verde) 16-8, So. over Hector Mendoza (Walden Grove) 25-17, So. (Dec 8-4)
Guaranteed Places
- 1st Place - Scott Kellenberger of Horizon
- 2nd Place - Marcos Gamez of Walden Grove
- 3rd Place - Gabe Levy of Cienega
- 4th Place - Diego Herrera of Cesar Chavez
- 5th Place - Sergio Romero of Rio Rico
- 6th Place - Zane Mckissick of Canyon Del Oro
- Scott Kellenberger (Horizon) 33-2, Sr. over Marcos Gamez (Walden Grove) 33-5, Jr. (Dec 5-2)
- Gabe Levy (Cienega) 38-13, So. over Diego Herrera (Cesar Chavez) 29-8, . (Dec 8-1)
- Sergio Romero (Rio Rico) 36-5, Sr. over Zane Mckissick (Canyon Del Oro) 46-6, Sr. (Inj. 0:00)
Guaranteed Places
- 1st Place - Dominique Johnson of Cienega
- 2nd Place - Raul Moreno of Salpointe Catholic
- 3rd Place - Justin Rhoades of Gila Ridge
- 4th Place - Ryan Allsup of Horizon
- 5th Place - Isaiah Pogue of Pueblo
- 6th Place - Conrad Medina of Walden Grove
- Dominique Johnson (Cienega) 26-3, Sr. over Raul Moreno (Salpointe Catholic) 34-8, Sr. (Fall 3:14)
- Justin Rhoades (Gila Ridge) 27-8, Sr. over Ryan Allsup (Horizon) 17-10, Jr. (Dec 3-1)
- Isaiah Pogue (Pueblo) 6-18, Fr. over Conrad Medina (Walden Grove) 28-19, Sr. (Inj. 0:00)